telefonTelefon : 0216 389 48 48
postainfo@etikon.com.tr
Blog
başlık

ETİKON BLOG

Kocaeli Prefabrik Evler
haber çizgi
Prefabrik evler pratik bir şekilde kurulabilen hazır evlerdir. Prefabrik evler diğer konutlardan çok daha ekonomik olduğundan sıklıkla tercih edilen konut seçeneklerinden bir tanesidir. Prefabrik evlerin kurulumu ülkenin her yerine kolaylıkla yapılabilmektedir.
Çanakkale Prefabrik Evler
haber çizgi
Çanakkale prefabrik evler, hızlı kurulumu ve kaliteli yapısıyla, prefabrik kategorisinde, her geçen gün müşteri potansiyelini artırmaktadır.
KONTEYNER FİRMALARI
haber çizgi
İstanbul konteyner firmaları olarak büyük oranda tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Bu konteyner firmaları arasında da Etikon Prefabrik A.Ş. en önde gelen üreticilerden biri halindedir.
Satılık Konteyner
haber çizgi
Satılık konteyner denince akla ilk gelen firmalardan biri Etikon Prefabrik A.Ş dir. Satılık konteynerde Pazar lideri olma yolunda büyük aşama kaydetmiş şirketimiz, bu zorlu yolda hiçbir zaman kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemiştir.
Prefabrik Firmalar
haber çizgi
Prefabrik firmaları Türkiye’nin her geçen gün büyümekte olan bir sektörünün başlıca aktörleridir. Prefabrik üreticileri olmaları sebebiyle hem sanayide hem de ekonomide oldukça hatırı sayılır bir pay sahibidirler.
TEHLİKELİ ATIK KONTEYNERİ
haber çizgi
Tehlikeli atık konteyneri, tıbbi atık konteyneri, kimyasal atık konteyner, ve kimyasal depolama konteyner, için ergonomik ve en ekonomik konteyner çözümleri. Türkiye'de tek olarak tehlikeli atık konteynerlerinin patentli üreticisi Etikon Prefabrik A.Ş.
Çelik Yapılar Etikon Farkı
haber çizgi
1999 Ağustos depremi sonrası yeni arayışlar içinde olan yapı sektörü, ülkemiz için yeni sayılacak hafif çelik yapıları kullanmaya başlamıştır. 2006 yılından bu yana da Etikon Prefabrik A.Ş. prefabrik sektöründe biriktirdiği deneyimi çelik evler ve çelik villalara aktarmayı başarmıştır.
Konteyner Ev Tasarımları
haber çizgi
Etikon Prefabrik A.Ş. konteyner evler konusunda müşterilerine sınırsız alternatifler sunmaktadır. Çatıları lie küçük bir bağ evi görünümünü andıran konteyner evler düşük maliyetleri ile de bütçe dostudur. İstenilen malzeme ile izolasyonu yapılabilir ayrıca ısınma ve soğutma içinde istenilen ekipman kullanılabilir.
Prefabrik Deyince
haber çizgi
Prefabrik, kelime anlamı olarak “ön üretimli” anlamına gelmektedir. Ürünün büyük kısmının fabrikada üretildiği, montajının kullanım sahasında yapıldığı ürünler için kullanılır. Ülkemizde prefabrik kelimesi basit anlamda fabrikada parçalarının üretildiği ve sahada montajının yapıldığı prefabrik evler prefabrik ofisler, prefabrik yatakhaneler vs için kullanılmaktadır.
Etikon Prefabrik Evler
haber çizgi
Kendi Prefabrik Evlerini kendilerinin planlamasına olanak sağlayarak isterlerse Prefabrik Evlerini anahtar teslim olarak sunmaktadır.
GALERİLER