Göz Kamaştırıcı Dubleks Prefabrik Evler

.

Güncel özellikleriyle tercih edilen dubleks seçenekler, lüks villa kategorisinin en şık modelleridir. Villa dünyasının şık modelleri, dubleks teknolojisiyle birleşti. Dubleks prefabrik ev fiyatları kategorisindeki ürünler, kalite bakımından betonarme seçeneklerle aynı özelliklere sahiptir. Fiyat bakımından çok uygun olan bu tasarımlar, kullanışlı ve sağlamdır. Dubleks prefabrik ev fiyatları ile satışa sunulan bu evler, depreme karşı dayanıklı özellikleriyle kişiye özel hazırlanabilmektedir.

 İstediğiniz Prefabrik Ev Kolay Bir Şekilde Hazırlanıyor

 Fabrikada hazırlandıktan sonra montaja hazır hale getirilen bu tasarımlar, beton zemin üzerine monte ediliyor. Fabrika aşamasında ürünün şekli, iç tasarımı ve diğer özellikleri belirleniyor. Pencere, kapı, çatı, dolap, mutfak tezgahı ve dış kapı seçenekleri fabrikasyon sistemiyle hazır hale getiriliyor. Arsaya indirme işleminden önce, montaj için en uygun yer tercih ediliyor. Dubleks prefabrik ev fiyatları kategorisinde hazırlanan ev için en uygun zemin tercih edilmektedir.

 Dubleks Prefabrik Ev Tasarımlarında Zemin Betonu Önemli

 Zeminin düzleştirilmesi, sertleştirilmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi, en önemli aşamadır. Çökmelerin meydana gelmemesi ve binanın zarar görmemesi için zemin uygulaması profesyonel olmalıdır.

 Strafor, yan kısımlarda membran bohçalama ve şap atma işlemleri özel yöntemlerle gerçekleşmelidir. Dubleks prefabrik ev fiyatları kategorisinde meydana gelen sorunlar, zemine betonun yanlış atılmasından kaynaklanmaktadır. Dubleks prefabrik ev fiyatları kategorisinde tasarlanan bu ürünler, güncel seçeneklerle hazırlanmaktadır.

 Dubleks Prefabrik Evler Özel Tasarlanıyor

 Pratik, hesaplı ve kullanışlı özellikleriyle tercih edilen dubleks prefabrik ev fiyatları kataloğundaki ürünler, güncellenmeye devam ediyor. Göz kamaştırıcı görsel efektleriyle tasarlanan bu ürünler, elektrik tesisatı, su ve doğal gaz tesisatı uygulamalarına açıktır. Isı yalıtımlı özel panellerle çevrilen bu tasarımlar, çelik iskeletlerle bina edilmektedir. Çatı ve oluk sistemi betonarme seçeneklerle aynı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Dubleks prefabrik ev fiyatları kataloğundaki ürünler renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

 Hayalinizdeki Prefabrik Evi Tasarlayın

 Tasarım ve renk özellikleri birinci sınıf olan bu tasarımlar, dört mevsim güvenli bir şekilde kullanılabilir. Dubleks prefabrik ev fiyatları kategorisindeki oda seçenekleri size kalmış. Odaları, banyoyu, tuvaleti ve mutfağı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları ile tasarlanan bu ürünler kısa sürede istediğiniz arsaya kurulmaktadır.

 Özel bahçeli tasarımlarla hayalinizdeki evlere kavuşabilirsiniz. Havuzlu villa tasarımlarında da dubleks seçenekler tercih ediliyor. Malzemesi özel olan ve birinci sınıf işçilik özelliğine sahip dubleks seçenekler, geniş aileler için oldukça kullanışlıdır. Dört bir yanı yalıtımlı olduğu için kış aylarında kolay ısınmaktadır. Isınma giderleri oldukça düşüktür.

  • Etikon Prefabrik A.Ş