İş Dünyasında Prefabrik Ofisler

.

İnşaat ve yapı dünyasında alternatif özelliklere sahip kabinler ve konteynerler, ekonomik ve kullanışlı özellikleriyle tercih ediliyor. Her geçen gün yükselen maliyet, satışların durmasına neden olmuş, prefabrik ofis seçeneklere olan ilgiyi artırmıştır. Malzeme ve işçilik bakımından birçok seçeneğe göre oldukça ekonomik özelliklere sahiptir.

Pratik Ofis Seçenekleri

Betonarme inşaat dünyasındaki maliyetin yükselmesiyle birlikte iş dünyası prefabrik ofis seçeneklerine yönelmiştir. Hurdacı sektöründe, inşaat sektöründe ve diğer açık alan kategorisindeki sektörlerde, konteyner ve kabin seçenekleri tercih edilmektedir. İrtibat bürosu, başvuru bürosu ve geçici iletişim büroları, prefabrik ofis seçenekleriyle hazırlanıyor.

Taksicilere özel bürolar ve muhtarlara özel bürolar, prefabrik ofis seçenekleriyle kısa sürede hazırlanıyor. Bu tasarımlarda, Proje, temel atma, demir atma, duvar örme, boya, badana ve benzeri birçok masrafa gerek kalmıyor. Genellikle tek katlı olan prefabrik ofis tasarımlarında, pencere, kapı, lavabo ve tesisat girişleri hazır bir şekilde geliyor.

Fabrikada hazırlanan bütün malzemeler, yerinde monte ediliyor. Monte işlemi birkaç günde gerçekleşiyor. Konteyner ve kabin tarzı prefabrik ofis seçenekleri fabrikada hazırlanıyor. Vinçlerle tıra yüklenen kabinler ve konteynerler arsanıza getiriliyor.

 Malzeme ve İşçilik Çok Ekonomik

Demir ve inşaat işçiliğinin her geçen gün artması, yeni arayışlara neden olmuştur. Malzeme, işçilik, ruhsat ve proje kategorisinde ekonomik olan prefabrik seçenekler, alternatif haline gelmiştir. İç dekor özellikleri, diğer normal evlerden hiçbir farkı yoktur. Dolap, vestiyer, mutfak dolabı, mutfak tezgahı ve benzeri iç dekor aynı kalitede sunuluyor.

Pencereler plastik yeni nesil tasarımlardır. Kapılar aynı şekilde isteğe göre tasarlanmaktadır. Teras ve giriş tasarımları da aynı şekilde isteğe göre tasarlanabilmektedir. Villa tarzı prefabrik ofis seçenekleri ve çelik iskeletli prefabrik evler, konut dünyasında yeni bir seçenek haline gelmiştir. Sağlam ve kullanışlı özellikleriyle tasarlanan bu ürünler her geçen gün tercih edilmeye devam etmektedir.

 Kısa Zamanda Kuruluyor

 Pratik özellikleriyle tercih edilen bu yeni nesil yapılar, uzun yıllar kullanılabilmektedir. Kapı ve pencereler değiştirilebilir. Kolaylıkla montajlanan bu yapılar, tekrar sökülebilir. Prefabrik ofis kategorisinde montaj ve demontaj özelliğine sahiptir.

Tamir edilebilir özellikleriyle prefabrik ofis tasarımları hayatımıza kolaylık katıyor. Kabin ve konteyner tarzı yapılar da aynı şekilde fabrikasyon sistemiyle üretilmektedir. Fabrikada hazır hale getirilen konteyner ve kabinler, istediğiniz yere kurulabilmektedir.