Prefabrik Evler Nasıl Üretilir?

.

Bir ev satın almak, yaşamınızda karşılaşacağınız en önemli kararlardan biridir. Bu nedenle ev tercihi doğru seçime bağlıdır. Hayallerinizi ve isteklerinizi iyi yapılmış tasarım projelerine dönüştürmek için hizmet veren firmalar, prefabrik ev kurulumu doğal malzemelerden, hava koşullarına dayanıklı ortamda üretir. En yüksek kaliteyi sağlarken evinizi zamanında, istediğiniz yere monte eden firmalar, prefabrik ev kurulumu sektöründe çığır açıyor.

 Faydaları Saymakla Bitmiyor

 Prefabrik evler inşa etmenin faydaları, zamandan kazanma, daha düşük işçilik maliyetleri, daha az malzeme, yani daha düşük toplam maliyet demektir. Prefabrik ev kurulumu çok modern ve gelişmiş bir bina sistemidir ve geleneksel bina teknolojilerinin yerini almaktadır. Prefabrik ev kurulumu sistemi, fabrikada tamamen bitmiş modüllerin üretildiği ahşap çerçeve teknolojisine dayanmaktadır.

 Hayal Gücünüzü Mimarlara Anlatın

 Ahşap çerçeve ve prefabrik ev tasarımcıları, mimarlar, mühendisler ve teknisyenlerin görevleri hayallerinizi ve arzularınızı başarılı projeler haline getirmektir. Prefabrik ev kurulumu daima inşaat yasalarına göre hazırlayan uzmanlar her müşteriye ayrı ayrı tasarlanmış ve geliştirilmiş bir projenin yanı sıra standart tasarım projelerini sunar. Müşteri, hazır projelerden birini tercih edebilir veya prefabrik ev kurulumu için yeni bir tasarım hazırlanmasını isteyebilir.

 Evinizi Ahşap Çerçeveyle Zenginleştirin

 Ahşap iskelet evler, günümüzde yüksek enerji verimliliği nedeniyle çok popüler bir yapı tipidir. Ahşap çerçeve evler hem fabrikada hem de paradan tasarruf sağlayan bir fabrikada önceden hazırlanmış paneller nedeniyle nispeten daha düşük inşaat maliyetlerine sahiptir.

 Prefabrik ev kurulumu evleri fabrikalarda hassas teknik çizimlerle imal edilen duvar, tavan ve çatı panellerinden oluşmaktadır. Prefabrik ev kurulumu aşamasında fabrikadaki üretim süreci iklim koşullarından etkilenmez ve bu da ürünün kalitesini yönetmeyi daha etkili kılar. Prefabrik ev kurulumu evlerin üretiminde kullanılan tüm malzemelerin uluslararası sertifikası olmasına dikkat edin.

 Fabrikada Üretilsin, Arsanızda İnşa Edilsin

 Sanayi üretimi, şantiyede hazırlık çalışmaları yürütülürken fabrikada prefabrik ev kurulumu için panel üretilmesine olanak tanır. Temel işleri, temellerin montajı ve kamu hizmeti ağlarının yapımıdır. Üretilen paneller, montaj işleminin gerçekleştiği şantiyeye dikkatlice taşınır. Dikkatlice yapılmış inşaat ve montaj çözümleri, inşaatın her mevsimde yapılmasını sağlar.

  • Etikon Prefabrik A.Ş