Prefabrik İstanbul Kategorisiyle Tanışın

.

Hayal edin hayalinizdeki evleri prefabrik tasarımcıları hazırlasın... Yeni nesil konut seçeneklerinden biri olan fabrikasyon evler, günümüzün en çok tercih edilen seçenekleri haline geldi. Özellikle geçici mekanlar için kabin ve konteyner evler, mükemmel bir çözümdür. Prefabrik İstanbul kategorisindeki bu tasarımlarda montajlama ve yer değiştirme gibi olanaklar mevcuttur.

 Ekonomik ve Kullanışlı Tasarımlar Bir Arada

 İnşaat, köprü ve benzeri mekanlardaki inşaat işlemlerinde geçici ofis, şantiye ve benzeri işlemler için prefabrikler en iyi seçenektir. Hazır tuvalet, duşluk, güvenlik kabini, ofis ve benzeri seçenekler de konut sorununu çözüme kavuşturmaktadır. Sağlamlık ve kullanışlılık bakımından betonarme evlerle aynı olan bu ürünler ikinci el kategorisinde satılabilir. Bu nedenle uygun fiyatlarla aldığınız prefabrik İstanbul ürünlerini geri satabilirsiniz.

 Özel Tasarımlar Göz Kamaştırıyor

 İstediğiniz tasarım özellikleriyle hazırlanan bu prefabrik İstanbul evleri, villa kategorisinde tercih edilmektedir. Havuzlu, pencereli, kapılı ve çatılı özellikleriyle villa tarzı ürün seçenekleri pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Çelik iskelet yapısıyla tercih edilen prefabrik İstanbul ürünleri, hobi bahçesi, dinlenme bahçesi ve benzeri kategorilerde pratik çözüm sunuyor. Taşınabilir özelliklere sahip olduğu için istediğiniz adrese kolaylıkla nakledebilirsiniz.

 Prefabrik Geniş Kullanım Alanına Sahiptir

 İrtibat bürosu, ofis, yemekhane, okul ve benzeri birçok kategoride güvenli bir şekilde kullanılabilir. Tuğla, demir ve beton gerektirmeyen bu tasarımlar, kolay kullanım özelliği ile her geçen gün popüleritesini artırıyor. Plastik özelliği sayesinde yağmur, kar ve fırtınada kesinlikle etkilenmemektedir.

 Prefabrik İstanbul kategorisindeki ürün seçenekleri, ısı, nem ve ses yalıtımı bakımından özel üretim özelliklerine sahiptir. Hobi bahçeleri ve özel bahçe tasarımları, prefabrik İstanbul tasarımlarıyla daha güzel hale gelecektir. Hafta sonu şehir stresinden uzaklaşıp rahatlamak için prefabrik İstanbul tasarımlarıyla güzel bir bahçeniz olsun.

 Prefabrik Kategorisinde Güncel ve Yeni Tasarımları İnceleyin

 Profesyonel kullanım özelliğine sahip olan bu evler, iki katlı olacak şekilde tasarlanabilmektedir. Bu tasarımlar, tek katlı veya iki katlı konteyner seçenekleriyle yatakhane ve okul gibi kategorilerde kullanılabilir. Giriş ve çıkışlar, havalandırma seçenekleri ve genişlik, standartlara uygun şekilde hazırlanmaktadır.

 Çatı ve oluk sistemine sahip prefabrik İstanbul ürünleri, yağışlı havalarda maksimum koruma sağlamaktadır. Duvarlar sandviç paneldir ve renk özelliğine sahiptir. Prefabriklerde iç tasarım ve dış tasarım seçenekleri kişiye özel hazırlanabilir. Hayallerinizdeki prefabrik İstanbul konutlarını tasarlamak elinizde... Pahalı villalardan hiç farkı olmayan bu yapılar, size ait arsa üzerine kısa sürede montajlanmaktadır. Hafta sonu ve yaz tatilinde vakit geçirebileceğiniz özel bir mekanınız olsun.