Prefabrik Konutlar 2019

.

Şehir hayatında yüksek binalar, apartmanlar ve siteler, stresin kaynağıdır. Şehir hayatının bunaltıcı havasından kurtulmak için müstakil evler en iyi seçenektir. Şehir dışında küçük bir arsaya prefabrik bir ev, istediğiniz huzuru yakalamanızı sağlayacaktır.

 Müstakil Eviniz Olsun

 Prefabrik evlerin imar özellikleri betonarme seçeneklerden farklıdır. Taşınabilen ve yeri değiştirilebilen prefabrik evler, ikinci el kategorisinde satılabilmektedir. Vidalama sistemiyle kısa sürede montajlanan prefabrik konutlar 2019 seçenekleri, kısa sürede tamamlanıyor. Fabrikada müşterinin isteğine göre hazırlanan ev tasarım işlemleri, kısa sürede fabrikada üretiliyor. Prefabrik konutlar 2019 seçenekleriyle hazırlanan konutlar, dört mevsim problemsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Yeni modeller, yeni renkler ve tasarımlar prefabrik konutlar 2019 kataloğunda sizleri bekliyor.

 Zemin Sağlam ve Kullanışlı Olmalı

 Prefabrik evlerde zeminin sağlam olması ve düz olması çok önemlidir. Zemini sağlam olmayan ve çöken prefabrikler, kısa sürede kullanılmaz hale gelebilir. Ayrıca meydana gelebilecek zemin çökmeleri, duvarlarda çatlamalara neden olur. Bu durumda zeminin yeniden yapılması gerekebilir.

 Zeminin sağlam, sert ve düz olması çok önemlidir. Kenar kısımlarda membran bohçalama ve üst kısımda strafor işlemi, yalıtım için önemlidir. Zeminin sert, sağlam ve düzgün olması, prefabrik montajının sağlam olmasında önemli bir konudur. Elektrik, doğalgaz, su ve telefon gibi bütün tesisatlar prefabrik kategorisinde problemsiz bir şekilde uygulanmaktadır. Prefabrik konutlar 2019 kategorisiyle hazırlanan bütün seçenekler, fonksiyonel özellikleri betonarme evlerle aynıdır.

 Sıcak ve Soğuk Havanın Etkisine Karşı Maksimum Koruma Sağlar

 Prefabrik dünyasının en şık ve en görkemli modelleri, dört mevsim sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yaz aylarında klima montajı yapılabilen bu tasarımlar, yağışlı ve soğuk havalarda gerekli izolasyona sahiptir. Konteyner, kabin ve prefabrik konutlar 2019 tasarımları, bütün olumsuz hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Çatı, pencere, kapı, oluk ve dış cephe özellikleri prefabrik konutlar 2019 kataloğundaki ürünlerde bulunuyor. Tripleks, teraslı, tek katlı ve iki katlı özellikleriyle tasarlanan bu ürünler, güncellenen özellikleriyle tercih edilmektedir.

 Prefabrik Seçeneklerin Kullanım Alanı Oldukça Geniş

 Fabrikasyon konut seçenekleri kategorisinde değerlendirilen ve geniş kullanım özelliğine sahip Prefabrik konutlar 2019 ürünleri, güncellenmeye devam ediyor. Ofis, büro, okul, yatakhane, şantiye, güvenlik bürosu ve müstakil ev kategorisinde göz kamaştırıcı modeller bulunuyor.

 Prefabrik konutlar 2019 kategorisiyle değerlendirilen bütün tasarımlar, renk seçeneğine sahiptir. Kullanım kalitesi üst seviyede olan bu konutlar, inşaat dünyasının yeni tercihi haline gelmiştir. Her gün gelişmeye devam eden prefabrik konut teknolojisi, bu kategoride çözüm üretmeye devam ediyor. Dayanıklılık, estetik görüntü ve renk seçenekleri bakımından prefabrik konutlar 2019 ürünleri yenilenmeye devam ediyor.

  • Etikon Prefabrik A.Ş