Prefabrik Konutların Özellikleri Ve Fiyatları

.

Alıcılara sunulan prefabrik konut fiyatları her bütçeye uygundur. İlgili kategori ve kataloglara bakılarak prefabrik konut fiyatları hakkında detaylı bilgiler alınabilir. Konut dışında villa gibi yapılar da prefabrik yapılar arasında yer almaktadır. Her ihtiyaca yönelik geliştirilen prefabrik konut fiyatları çeşitli indirimlere de ev sahipliği yapıyor.

 Prefabrik Tek Katlı Evler ve Fiyatları

 Tek katlı evlerde prefabrik konut fiyatları oldukça uygundur. Normal evlerde olduğu gibi mutfak ve banyo bölümleri bu konutlarda bulunmaktadır. Çeşitli ölçülere göre üretilen bu özel konutlar ihtiyaca ve aile bireylerinin sayısına göre seçilebilir.

 En küçük tek katlı prefabrik evler 37 metre kareden başlıyor. Daha sonrasında 50 ile 55 metre kare arasında değişen konutlar da ilgili kataloglarda yer alıyor. 136 metrelik prefabrik konut fiyatları diğerlerine göre fazla olup daha geniş aileler için son derece idealdir.

 İki Katlı Prefabrik Evler ve Fiyatları

 Modellerine ve planlarına bakılarak satın alınabilecek prefabrik konut fiyatları da her cebe uygun olmasıyla biliniyor. Tamamen kaliteli malzemelerden imal edilen bu evler istenen güvenliği ve konforu bir arada sunmaktadır.

 Tek katlı evlere oranla bu prefabrik konut fiyatları biraz daha yüksek olabilmektedir. Çelik ve ahşap yapılar ile desteklenmektedir. Yağmur, kar gibi yağış şekillerine karşı ekstra dirençli olan yapılardır. Bununla beraber diğer çevre şartlarına karşı da ailelerin talep ettiği güvenliği misliyle karşılamaktadır. Deprem sigortası yapılmış olan evler deprem riskine karşı ekstra koruma altına alınmıştır.

 Bu evlerdeki ölçüler 82 metre kareden başlıyor. Daha büyük bir çift katlı ev için 113 ve 132 metre karelik evlerin yapılmış halleri ve örnek resimleri incelenebilir. İki katlı evlerde en büyük modeller ise 150 metre karedir.

 Isı ve ses yalıtımı normal evlerdeki gibi gelişkin malzemeler kullanılarak sağlanmıştır. Özellikle kış aylarında çok daha az yakıt harcanarak enerjiden tasarruf sağlanması amaçlanmıştır. Taksit imkanlarıyla sunulan prefabrik konut fiyatları ailelerin ilk sıralarda yer alan tercihleri arasında bulunuyor.

 Diğer Prefabrik Evlerin Özellikleri ve Fiyatları

 Kolay kurulum avantajını beraberinde getiren prefabrik evler giderek artan bir rağbet oranıyla satışa çıkarılıyor. Sınırsız alternatifler eşliğinde üretimler ve ev yapımları alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 Alıcılar talep ettikleri ev özelliklerini üretici firmalara ileterek sıfırdan ev yaptırma şansına da sahipler. Evler istenilen renge boyanabilir ve oda sayısı da önceden belirlenebilir. Tüm bu hizmetlerin toplamında prefabrik konut fiyatları tamamen müşteri memnuniyetini sağlamaya yöneliktir.

 Anahtar teslim olarak vaat edilen günde evler yeni sahiplerine sunulur. Tadilat, onarım ve diğer işlemler için de üretici firmalarla direkt olarak iletişime geçilebilir. Dış duvar ısı yalıtım kat sayısı da bölgeye ve iklimlere göre baz alınarak yapılmaktadır. Hem estetik hem de sağlıklı ve güvenli olan bu yapılar için ilgili numaralar aranabilir. Ayrıca Whatsapp üzerinden de prefabrik konut fiyatları hakkında detaylı bilgiler almak mümkündür.

  • Etikon Prefabrik A.Ş