Prefabrik Şantiye Seçenekleri

.

Şık, estetik ve zarif tasarım özellikleriyle prefabrik şantiye ürün seçenekleri, kullanışlı özelliklere sahiptir. Sandviç panel özellikleriyle kişiye özel tasarlanabilen tasarımlar, kullanışlı özellikleriyle tercih ediliyor.

 Ekonomik özelliklere sahip olan bu tasarımlar, yaz ve kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Çatı tasarımlarında oluk bulunmaktadır. Ayrıca, lavabo, tuvalet, banyo dolabı, mutfak dolabı ve benzeri birçok eklenti bulunuyor. Sıva istemeyen ve fabrikadan hazır gelen prefabrik şantiye ürünleri, özelliğini uzun süre korumaktadır. Astronomik rakamlara ulaşan inşaat masrafları, prefabrik şantiye seçeneklerinin tercih edilmesine neden olmuştur.

 İnşaat Sektöründe Prefabrik Şantiye Tercih Ediliyor

 Şantiye kategorisinde en popüler seçenek prefabrik şantiye seçenekleridir. Betonarme seçeneklerde temel kazma, demir atma ve proje ve ruhsat gibi birçok işlem, oldukça maliyetlidir. Demirci, betoncu, duvarcı, sıvacı, boyacı ve tesisatçı derken masraf katlandıkça katlanır. Yerinde durmayan demir fiyatları da sürekli masrafı artırır.

 Prefabrik şantiyeler demir fiyatlarından etkilenmemektedir. Bu yönüyle tercih edilen prefabrik seçenekler ihtiyacı karşılamaktadır. Gayri menkul kategorisinde farklı değerlendirilen prefabrikler, maliyet açısından avantajlıdır. Prefabrik şantiye seçenekleri, kullanım kalitesi bakımından diğer seçeneklerden farkı yoktur.

 Kurulumu Pratik ve Kolay

 Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen prefabrik tasarımlar, kısa sürede kuruluyor. İzin alma süresi ve kurulum süresi çok kısadır. Şantiye kurulumunda konteynerler hazır bir şekilde geliyor. Tesisat bağlama işlemlerinin ardından hemen kullanılabilir. Kapılar, pencereler hazır geliyor. Prefabrik şantiye tasarımlar, beton zemine montajlanmaktadır. Rüzgar ve fırtınaya karşı dayanıklıdır. Kış aylarında izolasyon özelliğine sahiptir. Isınma seçenekleriyle uyumludur ve klima yaz aylarında kullanılabilir.

 İki katlı Konteyner Seçenekler

 Şantiye kurulumunda iki katlı konteyner seçenekleri pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Prefabrik şantiye tasarımlarında iki katlı seçeneklerde aynı şekilde konforludur. Sandviç panellerle hazırlanan bu tasarımlar, vinç yardımıyla kolaylıkla taşınabilmektedir.

 Prefabrik şantiye tasarımlarının yeri kolaylıkla değiştirilebilir. Bu kategoride ikinci el ürünler de bulunuyor. Bu nedenle satın aldığınız prefabrik şantiye tasarımlarını işi bittiği zaman kolaylıkla satabilirsiniz. 

 Ekonomik özellikleriyle taşınabilen ve satılabilen bu tasarımlar, betonarme seçeneklerden çok daha avantajlıdır. Şantiye planına göre tercih yapmak mümkündür. Bu tasarımların genişliği ve kullanım özellikleri fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.