Prefabrik Wc Duş Seçenekleri

.

Pazarlarda ve şantiyelerde tuvalet ihtiyacı en önemli ihtiyaçlardandır. Spor tesisleri ve piknik alanları için de tuvalet ihtiyacının karşılanması önemlidir. Kabin ve konteyner kategorisindeki prefabrik wc duş seçenekleri, pratik çözüm geliştirmiştir. Prefabrik wc duş kategorisinde, plastik ve kapalı tasarımlar tercih edilmektedir.

 Su Tesisatı ve Elektrik Tesisatı Uygulanabilir

 Tek kişilik olan bu kabinlere su tesisatı çekilebilir. Elektrik ve su tesisatının kolaylıkla çekildiği bu kabinler, yağmur ve kar sularını maksimum engellemektedir. Pazar, şenlik ve benzeri kategorilerde seyyar tuvaletler, prefabrik wc duş tasarımları ile üretilmektedir.

 İmar İzni veya Ruhsat Gerektirmez

 Şantiye, piknik alanı, şenlik alanı ve pazar yeri gibi kategorilerde kullanılan prefabrik wc duş tasarımları, ruhsatsız kullanılmaktadır. Deniz kenarlarında kullanılan bu tasarımlar, pratik özelliklere sahiptir. Plastik özelliği ile neme karşı maksimum koruma sağlar. Kapılı olan bu seçenekler, kir tutmaz ve sürekli temiz kalır.

 Beyaz ve mavi renkli özellikleriyle üretilen bu ürünler, fabrikada kullanılabilir hale getirilmektedir. Prefabrik wc duş seçenekleriyle güncellenen bu tasarımlar, vinç yardımıyla arsaya indirilmektedir. Tuvalet tasarımlarında tuvalet taşı ve klozet farklı özelliklere sahiptir. Tuvalet teşkilatının tamamlanmasından sonra kabin monte edilmektedir. Prefabrik wc duş kategorisinde, bay ve bayan kabin seçenekleri hazırlanmaktadır.

 Sağlıklı ve Güvenli Özelliklere Sahiptir

 Spor tesislerinde ve deniz kenarında duş her zaman ihtiyaçtır. Betonarme tarzı küçük kulübeler maddi açıdan külfetli olmaktadır. Prefabrik wc duş ürün kataloğunda yer alan duşluklar, çok pratiktir. Bir günde monte edilmektedir ve hemen kullanıma açılmaktadır.

 Işıklandırma ve havalandırma işlemleri problemsiz bir şekilde uygulanmaktadır. Kabinin et kalınlığı, genişliği ve kapı özellikleri fiyatlandırmayı etkilemektedir. Ayrıca beton zemine montajlanması işlemleri de bu kategoride önemlidir. Prefabrik wc duş seçeneklerinde tercih edilen mekana göre model seçenekleri tercih edilebilir.

 Geçici Olarak Kullanılabilir ve Tekrar Satılabilir

 Geçici ortamlar için tercih edilen kabinli tuvaletler ve duşlar daha sonra satılabilir. Bu özelliği sayesinde kullanıcısı için artı bir avantaj sağlar. Prefabrik wc duş modelleri, uzun süre kullanılabilir. Plastik özelliklere sahip olduğu için nemden etkilenmez. Tuvalet suyunun olumsuz etkilerine karşı çürüme etkisi meydana getirmez. Duş kabinleri da aynı şekilde nemden etkilenmez. Bu özelliği sayesinde uzun yıllar kullanılabilir.