Konteyner | Ofis, Şantiye Konteyneri, Etikon
Etikon Prefabrik
PaylaşSosyal Medya Paylasımları

Konteyner

Konteyner

Modüler yaşam alanları konusunda çözüm üretmekte uzman Etikon Prefbarik yatakhane konteyneri, yemekhane konteyneri, konteyner ofis, wc konteyneri, duş konteyneri gibi birçok gereksinime cevap veren konteynerlerin planlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

scroll down

Konteyner "Modüler Yaşam Alanları"

Modüler yaşam alanları konusunda çözüm üretmekte uzman Etikon Prefbarik A.Ş. şimdi de sizlere Konteyner yaşam alanları sunuyor.

Çeşitli ebatlarda, birleşimli-birleşimsiz, demonte, olarak üretilebilen Etikon Konteynerler daha az maliyet ile çok daha hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilebilir. Yatakhane konteyneri, yemekhane konteyneri, Konteyner Ofis, wc konteyneri, duş konteyneri, okul, revir gibi birçok gereksinime cevap veren Etikon konteynerlerin planlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ihtiyacınız olan konteyneri en hızlı biçimde edinebilirsiniz.

Konteyner Kullanım Alanları

Etikon Prefabrik'in ürettiği konteynerler, tüm şantiye ortamlarında rahatlıkla kullanılabilecek tarzda tasarlanmıştır. Tüm inşaat firmalarının bir çözüm ortağı haline gelmeye başlayan Etikon Prefabrik özellikler konteyner yaşam alanları, tuvalet konteyneri, ofis konteyneri, konteyner yemekhane ve konteyner yatakhanelerde Türkiye lideri olma yolunda büyük adımlar atmıştır.