TEHLİKELİ ATIK KONTEYNERİ

konteyner
konteyner fiyatları
yeditepe tıbbi atık konteyneri
yeditepe kimyasal atık konteyneri

Üretim yapan firmaların üretim prosesleri sonucu ortaya çıkan tehlikeli atıklar günümüzde çevremizi ve hayatımızı tehdt altında bulundurmaktadır.

 

Bu atıkların depolanması veya bertaraf edilmesi artık büyük önem kazanmaktadır. gerek özel sektör gerekse devlet mekanizmaları tarafından sürekli denetime tutulan bu atıklarbertaraf edilmeden önce özel kapalı alanlar içinde depolanmaktadırlar.

 

İşte bu depolama işlemleri özel olarak üretilen tehlikeli atık konteynerleri içinde yapılmaktadır. bu türde üretim yapan ya da faaliyetleri kapsamında bu tür ürünler kullanan firma veya kuruluşlar, tehlikeli atık konteynerlerini, tıbbi atık konteynerlerini, kimyasal atık konteynerlerini, kimyasal depolama konteynerlerini kullanmak zorundadırlar.

 

Etikon Prefabrik A.Ş. Türkiye'de ilk ve tek olarak kimyasal madde depolama konteynerleri konusunda patent sahibi olan bir firmadır. Bir çok kuruluş ile ortaklaşa yapılan çalışmalar doğrultusunda kimyasal atık konteynerleri, tehlikeli atık konteynerleri ve tıbbi atık konteynerlerini firmaların kullanımlarına uygun olarak tamemen kendilerine özel olarak üretmiştir.