telefonTelefon : 0216 389 48 48
postainfo@etikon.com.tr
Projeler

ETİKON BLOG

Prefabrik Ofis "Şişecam Mersin Fabrikası"

Şişecam Mersin Fabrika yerleşkesinde, prefabrik ofis ihtiyacında Etikon imzası.
Modüler Konteyner Ofis

İhtiyaçlarımıza kolay ve hızlı üretimler "Modüler Konteyner Ofis" binaları.Yaşadığımız veya çalıştığımız ortamlarda üretebileceğimiz en pratik yollardan biri modüler konteyner yapılarıdır.
TAV METROPOL OTOPARK KABİNİ

Metropol Kabinler, belkide günlük yaşantınızda birçok yerde karşılaştığınız ancak fark edemediğiniz, şehrin modern yapısının içinde göze batmayan ancak hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran ürünler
TEHLİKELİ ATIK KONTEYNERİ

Tehlikeli atıklar çevremizin kirlenmesine yol açan üretim proseslerinin sonucu ortaya çıkan maddelerdir. Ve bu maddlerin depolanmasında tehlikeli atık konteynerleri büyük rol oynamaktadır.
EKSEN İNŞAAT YEMEKHANE KONTEYNERİ

Üçüncü Havalimanı projesi kapsamında bağlantı yolları inşaat alanlarında kullanılmak üzere tasarlanan yemekhane konteynerleri kullanıcılarına teslim edildi. Konteyner Yemekhanelerde en çok tercih edilen modeller
KİMYASAL ATIK KONTEYNERİ

Yeditepe Üniversitesi adına yapılan Kimyasal Atık Konteyneri ile Etikon Prefabrik A.Ş Türkiye'de bir ilke imza atmanın haklı gururunu yaşıyor.
DOĞA SU ÜRÜNLERİ KONTEYNER OFİS

Muğla'nın önce gelen firmalarından DOĞA SU ÜRÜNLERİ A.Ş. üretim alanında kullanmak üzere Ofis Konteynerlerini Etikon Prefabrik A.Ş ürünlerinden tercih etti.
ŞİŞLİ BELEDİYESİ PREFABRİK MUHTARLIK BİNASI

Prefabrik ofis örneklerinden bir yenisi Şişli Belediyesi sınırları içine İzzet Paşa Mahallesi Muhtarlığı olarak kullanılacak. Önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan muhtarlık binasının mahalle halkına hayırlı olmasını dileriz.
SAFİPORT KONTEYNER OFİS

Ofis Konteynerlerinn en güzel örneklerinden biri derince limanında... Etikon Prefabrik A.Ş farkıyla Safiport Liman İşletmelerine yapılan konteyner ofis iki katlı olarak tasarlandı...
AKÇANSA PREFABRİK OFİS BİNASI

Prefabrik ofis, prefabrik yatakhane, prefabrik yemekhane ve tüm prefabrik şantiye yapılarında tercih sebebi olan Etikon Prefabraik A.Ş, prefabrik yapılarına bir yenisini daha ekledi.
SAKARYA PREFABRİK EV

Prefabrik Ev, Prefabrik Villa, İki Katlı Prefabrik Ev, Tek Katlı Prefabrik Ev için doğru adres isterseniz Etikon Prefabrik A.Ş ye ulaşmanız yeterli...
PREFABRİK KONUT ORDU

Etikon Prefabrik A.Ş nin izi Türkiye'nin her yerinde.... Geniş Bayi ağı sayesinde Türkiye'nin her bölgesine ulaşmayı başaran Etikon Prefabrik, siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktan gurur duyar...
İMPA YAPI 3 KATLI YATAKHANE KONTEYNERİ

Kağıthane'nin yenilenen yüzünün ilk adımlarından 5. Levent Şantiyesi Etikon Prefabrik A.Ş. nin konteynerleri üzerinde yükseliyor.
İNTAYA İNŞAAT KONTEYNER YATAKHANE

Etikon Prefabrtik A.Ş nin üretimi ile hayata geçen Yatakhane Konteynerleri 5. Levent şantiyesinde yükseliyor
İMPA YAPI KONTEYNER YATAKHANE

Yatakhane konteynerlerinde kalitesi ile fark yaratan EİTKON PREFABRİK A.Ş. İstanbul'un gözde projelerinde yer almaya devam ediyor. son olarak İMPA yapının ana yüklenici konumunda bulunduğu Kağıthane'deki 5. LEVENT projesinde ilk etap konteyner yatakhaneleri teslim edildi.
AKÇANSA / RO-RO AMBARLI LİMAN ŞANTİYESİ

Konteyner Ofisler artık AKÇANSA'nın Ambarlı Liman tesilerinde kullanılmaya başlandı. RO-RO firmasının konteyner ofisleri olarak kullanılacak olan konteyner ofisler iki katlı ve özel olarak Etikn Prefabrik A.Ş nin teknik ekibi tarafından tasarlandı. Ofis konteynerlerinin tamamının üzerinde özel dizayn ürünü bir çatı bulunmakta. İkinci katın tüm ofislerinin önünde sahanlıklar mevcut.
ÇEKOK GIDA GÜVENLİK KONTEYNERLERİ

Gebze Şekerpınarda yapılanan ÇEKOK GIDA' nın dev antreposunun güvenliği Etikon Konteynerler ile sağlanıyor. Proje toplamda 8 adet değişik ebatlarda konteynerden oluşmakta. Bunların dört adetlik olan kısmı güvenlik konteyneri, satış kabini. wc konteyneri ve ofis konteynerişeklinde dış ortamda kullanılırken, tamamen özel olarak üretilen ve elektrostatik özel boyalar ile boyanan kalan dört adet konteyner ise, iç mekandaki paketleme tesisinden ofis konteyneri olarak kullanılmaktadır.
ROYAL GRUP BİRLEŞİMLİ KONTEYNER YEMEKHANE

Royal Grup'un Kartal daki projesi hızla devam ediyor. Bu proje kapsamındaki mobilizasyon binaları da ETİKON PREFABRİK A.Ş. tarafından inşaa edilmeye devam ediyor. İlk etapta kurulan prefabrik ofis binasından sonra ikinci etapta da birleşimli yemekhane konteyneri müşterimize teslim edildi. Konteyner yemekhane 5 adet konteynerin birleşiminden oluştu. Toplamda 105 m2 alan kaplayan konteyner yemekhanenin birde mutfak bölümü bulunmakta ve yakşalık40-45 kişilik yemek yeme kapasitesine sahip.
AKSA MAGNET METROPOL KABİN

Metropol Kabinde kalitenin ve fiyatın tek adresi Etikon Prefabrik A.Ş. Etika Modern Kabin, piayasada bilinen adı ile Metropol Kabin Etikon Prefabrik kalitesi ile müşterileri ile buluşmaya devam ediyor. Etika Modern Güvenlik Kaiblerinin son adresi Aksa Magnet Adapazarı Fabrikası oldu. Güvenlik kabini olarak kullanılacak olan etika modern kabin müşterimizin kurumsal renkleri olan üç farklı renge boyandı.
UNILEVER KONTEYNER OFİS

UNILEVER FOOD SOLUTIONS markasının Şekerpınar yerleşkesinde bulunan mevcut yönetim ofislerinin tadilatı nedeni ile ihtiyacı olan yeni ofisleri ETİKON PREFABRİK A.Ş. nin çözüm ortaklığında hayata geçirildi. Toplamda 210 m2 alana sahip ofisler, birleşimli konteyner ofis şeklinde dizayn edildi. 3 gün gibi kısa bir sürede üretim ve montajı gerçekleştirilen konteyner ofisler, toplamda on adet konteynerden oluşmaktadır.
GALERİLER